maraton ósmoklasisty

Przygotowujesz się do egzaminów ósmoklasisty? Zapraszamy na intensywne powtórki z języka polskiego i matematyki. Nasi nauczyciele opracowali specjalny zestaw kluczowych zagadnień egzaminacyjnych. Doradzą Ci, jak najlepiej powtórzyć materiał, zapanować nad stresem i skutecznie przygotować się do najtrudniejszych dla Ciebie tematów.
data maratonu ósmoklasisty

Najbliższy maraton ósmoklasisty już 6 kwietnia!

Nie czekaj! Już dziś zapisz się na kolejną edycję maratonu ósmoklasisty! Tym razem spotkamy się stacjonarnie, w siedzibie Platerek przy ul. Pięknej 24/26​! Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00, koniec zaś przewidziany jest w okolicach godziny 15:00. Nasi pedagodzy przygotowali specjalny program powtórek, dostosowany do potrzeb tegorocznych ósmoklasistów. Z nami zaliczycie egzaminy celująco i bezstresowo!

UWAGA!

Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona do 50! Aby mieć zapewniony udział w wydarzeniu, zarejestruj się już teraz!

Czego nauczę się podczas zajęć?

Matematyka

Podczas bloku matematycznego, poruszone zostaną zagadnienia niezbędne podczas egzaminu ósmoklasisty, takie jak:

  • stereometria
  •  zadania typu: uzasadnij, udowodnij,
  • zadania typu: wykaż na płaszczyźnie
  • zadania tekstowe
dziewczynka ucząca się matematyki
Kobieta ucząca języka Polskiego
Język polski

Podczas bloku językowego, poruszone zostaną zagadnienia niezbędne podczas egzaminu ósmoklasisty, takie jak:

  • tworzenie wypowiedzi – krótkie formy użytkowe
  • ćwiczenia poprawności interpunkcyjnej
  • omówienie lektur z listy obowiązkowych
  • wykonywanie zadań egzaminacyjnych
Dołącz do maratonu ósmoklasisty w 3 prostych krokach:
1.Wypełnij formularz rejestracyjny

Zależnie od tego, czy jesteś uczniem/uczennicą Platerek, czy uczęszczasz do innej szkoły, wybierz przygotowany dla Ciebie formularz rejestracyjny. Po przesłaniu nam niezbędnych danych, zostaniesz wpisany/a na listę uczestników. Potwierdzenie rejestracji na maraton zostanie wysłane na skrzynkę mailową twojego rodzica/opiekuna – wiadomość zawiera wszystkie niezbędne informacje „w pigułce”!

znak platerki

Jestem uczniem Platerek

Uczęszczam do innej szkoły

2.Dokonaj opłaty

Jeżeli uczęszczasz do szkoły innej niż Platerki dokonaj opłaty w wysokości 150 zł na konto Towarzystwa Oświatowego. Kwota ta pokrywa koszt zajęć, materiałów oraz drobnego poczęstunku w przerwie między zajęciami.

Dla uczniów i uczennic Platerek uczestnictwo w maratonie jest bezpłatne. Zachęcamy jednak do wpłacania na konto Szkoły dowolnych kwot na Fundusz Solidarnościowy.

Wpłat należy dokonywać na numer konta Towarzystwa Oświatowego im. Cecylii Plater-Zyberkówny:

56 1750 0012 0000 0000 2648 9407

3.Spotkajmy się 6 kwietnia!

Maraton 6 kwietnia jest wydarzeniem stacjonarnym! Tego dnia zapraszamy wszystkich uczestników maratonu do zabytkowego budynku w którym znajduje się siedziba naszej Szkoły (przy ul. Pięknej 24/26). Czeka nas dzień nie tylko pełen intensywnej nauki, lecz przede wszystkim pełen uśmiechu i wzajemnej życzliwości. Pamiętaj, że wśród nas nie musisz się obawiać braku wiedzy, nie musisz się bać zadawania pytań – mottem Platerek jest „Świat potrzebuje odważnych!” i do tego pragniemy zachęcić także Ciebie! Do zobaczenia wkrótce.

Pamiętaj aby zabrać ze sobą wypełnioną zgodę na udział w maratonie!