maraton ósmoklasisty

Przygotowujesz się do egzaminów ósmoklasisty? Zapraszamy na intensywne powtórki z języka polskiego i matematyki. Nasi nauczyciele opracowali specjalny zestaw kluczowych zagadnień egzaminacyjnych. Doradzą Ci, jak najlepiej powtórzyć materiał, zapanować nad stresem i skutecznie przygotować się do najtrudniejszych dla Ciebie tematów.
data maratonu ósmoklasisty

Najbliższy maraton ósmoklasisty już 6 kwietnia!

Tym razem spotkamy się stacjonarnie, w siedzibie Platerek przy ul. Pięknej 24/26​! Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00, koniec zaś przewidziany jest w okolicach godziny 15:00. Nasi pedagodzy przygotowali specjalny program powtórek, dostosowany do potrzeb tegorocznych ósmoklasistów. Z nami zaliczycie egzaminy celująco i bezstresowo!

Pamiętaj aby zabrać ze sobą wypełnioną zgodę na udział w maratonie!

Czego nauczę się podczas zajęć?

Matematyka

Podczas bloku matematycznego, poruszone zostaną zagadnienia niezbędne podczas egzaminu ósmoklasisty, takie jak:

  • stereometria
  •  zadania typu: uzasadnij, udowodnij,
  • zadania typu: wykaż na płaszczyźnie
  • zadania tekstowe
dziewczynka ucząca się matematyki
Kobieta ucząca języka Polskiego
Język polski

Podczas bloku językowego, poruszone zostaną zagadnienia niezbędne podczas egzaminu ósmoklasisty, takie jak:

  • tworzenie wypowiedzi – krótkie formy użytkowe
  • ćwiczenia poprawności interpunkcyjnej
  • omówienie lektur z listy obowiązkowych
  • wykonywanie zadań egzaminacyjnych