świąteczne niebo

Szanowni Państwo

Bóg rodzi się podczas codziennych spraw oraz wyzwań i przynosi nadzieję. Jest to niewątpliwie perspektywa osób wierzących. A jednak atmosfera i duchowość Bożego Narodzenia może być dostępna dla Wszystkich członków naszej szkolnej społeczności, włączając w to także osoby nieczujące się częścią Kościoła i innych wyznań. Mówimy przecież o pięknej historii cudu narodzin, który nastąpił pomimo licznych przeciwności. Czyż nie można jej czytać jako uniwersalnej opowieści o zaufaniu, determinacji i miłości?

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, w imieniu Zarządu Towarzystwa Oświatowego, wszystkich nauczycieli i pracowników Szkoły, pragnę złożyć Państwu oraz Ich bliskim, najserdeczniejsze życzenia zdrowia, miłości, spokoju oraz nadziei. Niech ten cud narodzin, którego doświadczyliście już Państwo jako rodzice, odnowiony przez atmosferę Świąt, umacnia więzi w Waszych rodzinach,

Łączę wyrazy szacunku,

Adam Hornung

Dyrektor Szkoły

znak platerki
Zespół Szkół im. Cecylii Plater-Zyberkówny tel. 22 621 52 54 | ul. Piękna 24/26, 00-549 Warszawa